Вітаємо Вас на сайті комунального закладу

«Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради»!
   Основними завданнями Центру є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної й позашкільної освіти міста Харкова, їх психологічна підтримка та консультування.
   Ми намагаємося створити простір можливостей для розвитку педагогічної майстерності, реалізації творчої ініціативи, прагнемо створити атмосферу дружньої взаємодії, конструктивної співпраці.
   Сподіваємося, що інформація, розміщена на нашому сайті, буде цікавою та корисною. Ми завжди відкриті до цікавих ідей, обміну думками, готові вислухати, допомогти, проконсультувати. Запрошуємо до співпраці!

15 квіт. 2024
Педагогів, практичних психологів і представників адміністрацій закладів дошкільної освіти запрошують на безплатний фасилітований онлайн-курс «Демократичний садочок: комфортне психосоціальне середовище для всіх і кожного».
15 квіт. 2024
Десять учнів закладів освіти Харкова стали переможцями фінального етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
12 квіт. 2024
Наказом МОН № 474 від 8 квітня 2024 року визначено переможців ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.