Школа дистанційного навчання для вчителів біології

25 квіт. 2024
65 учителів біології закладів загальної середньої освіти м. Харкова стали учасниками чергового заняття Школи дистанційного навчання для вчителів біології, що відбулося 24 квітня 2024 року в режимі відеоконференції.

Заняття за темою «Застосування штучного інтелекту та спеціалізованих сервісів у розпізнаванні живих об'єктів» провів учитель біології Харківського ліцею № 143, лауреат міського конкурсу «Учитель року – 2022» в номінації «Біологія» Роман Сергійович Євсеєв.
   Учасники ознайомилися з особливостями платформ PL@NTNET та iNATURALIST щодо розпізнавання, спостереження та вивчення об’єктів рослинного та тваринного світу, розглянули можливості штучного інтелекту для автоматичного визначення і пошуку інформації про рослини.

Фотозвіт.