Розпочала роботу Школа дистанційного навчання для вчителів географії

29 квіт. 2024
29 квітня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося перше заняття в Школі дистанційного навчання для вчителів географії, учасниками якого стали 52 педагоги закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Своїми напрацюваннями-родзинками з теми «Технологія розвитку критичного мислення як засіб формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках географії» поділився учитель географії Харківського ліцею № 153, лауреат міського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Географія», заслужений учитель України Максим Сергійович Нестеренко.

Учасники ознайомилися з теоретичними аспектами технологій розвитку критичного мислення учнів та взяли участь у майстерці з практичного їх застосування на уроках географії.