15 груд. 2023

Комунікативний тренінг для підлітків «Мій внутрішній світ»

14 грудня 2023 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведено черговий комунікативний тренінг для підлітків «Мій внутрішній світ». До тренінгу приєдналися 52 школярі міста.
15 груд. 2023

Оновлення «вивчаю — не чекаю»: нові уроки в застосунку та поліпшений функціонал

У вересні 2022 року міжнародна організація «War Child Holland» та ГС «Освіторія» в партнерстві з МОН України створили застосунок «Вивчаю — не чекаю». Він покликаний допомогти дітям в інтерактивному форматі проходити шкільну програму або закріплювати вивчене, що особливо актуально в умовах війни.
11 груд. 2023

Сертифікація вчителів – 2024

2019 року в Україні було запроваджено процедуру сертифікації вчителів початкових класів, 2023-го — учителів математики та української мови і літератури, які викладають на першому (адаптаційному) рівні базової освіти. А відтепер сертифікацію матиме змогу пройти ще одна категорія вчительства.
9 груд. 2023

Розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників»

На допомогу управлінцям, керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти (установ) методистами відділу професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «Український інститут розвитку освіти» розроблено інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників».
5 груд. 2023

Проведено інструктивно-методичну нараду щодо проведення ІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2024»

5 грудня 2023 року Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено інструктивно-методичну нараду в онлайн-форматі для завідувачів центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради з питань організації проведення ІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2024».
4 груд. 2023

Освітян запрошують долучитися до Національного уроку волонтерства

Національний онлайн-урок відбудеться в рамках ініціативи «Шкільний урок волонтерства».
1 груд. 2023

Президент України відвідав метрошколу в Харкові

У межах робочої поїздки до Харківської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з унікальним проєктом харків’ян - метрошколою.
30 лист. 2023

Стартувала кампанія для підлітків «Зимові пригоди без шкоди»

В Україні запускають інформаційну кампанію «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди» для підлітків.
29 лист. 2023

Освітянам пропонують новий серіал про онлайн-освіту

Педагоги отримають інформацію, з чого почати та як організувати цікавий дистанційний урок.
28 лист. 2023

У Харкові стартував міський конкурс «Учитель року»

Талановиті педагоги міста протягом листопада 2023 року – січня 2024 року зможуть продемонструвати свої знання, креативність у освітніх підходах та вчергове довести, що професія вчителя надзвичайно важлива та престижна.