10 січ. 2024

Проведено інструктивно-методичну нараду заключного туру Міського конкурсу «Учитель року-2024»

10 січня 2024 року Харківським ЦПР проведено інструктивно-методичну нараду щодо порядку та особливостей випробування «Урок» ІІІ етапу Міського конкурсу «Учитель року – 2024», в якій взяли участь завідувачі центрів освітніх технологій та конкурсанти, що представили всі райони міста. За результатами попередніх випробувань у фінальному етапі продовжують демонструвати предметно-методичну компетентність 16 педагогів закладів загальної середньої освіти Харкова.
9 січ. 2024

Сертифікація - 2024: За тиждень — реєстрація

З 2019 року в Україні запроваджено добровільну процедуру сертифікації педагогічних працівників, а саме вчителів початкової школи. Цьогоріч узяти участь у сертифікації зможе ширше коло освітян.
8 січ. 2024

МОН надало грифи підручникам НУШ для 2 класу

Перелік підручників зазначено у наказі.
5 січ. 2024

Безплатний курс із володіння хмарними технологіями та сервісами на базі ШІ: запрошують освітян

Програма курсу розрахована на вчителів середньої школи та викладачів вишів із різним рівнем володіння інструментами ШІ та обізнаності з сучасними технологіями навчання.
29 груд. 2023

Вітання директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко з прийдешнім Новим 2024 роком

Дорогі діти, шановні освітяни та батьки! Попереду на нас чекає одне з найочікуваніших і найулюбленіших свят - Новий рік. І хай зустрічаємо ми його без святкових салютів та гучного сміху, але з Вірою і Правдою, з незгасним вогнем у наших серцях. Всі згуртувалися заради нашого майбутнього та впевнено крокуємо до спільної мети, довівши усьому світові: ми вільні, горді та незламні духом.
29 груд. 2023

Харківські школярі отримають ноутбуки від ЮНІСЕФ

Харківський міський голова Ігор Терехов 28 грудня вручив сертифікати на отримання ноутбуків директорам найбільших шкіл Харкова.
28 груд. 2023

Як проходитиме національний мультипредметний тест в 2024 році

Зовнішнє незалежне оцінювання у вигляді національного мультипредметного тесту – це стандартизоване тестування, обов’язкове для всіх, хто бажає вступати до закладів вищої освіти України.
28 груд. 2023

Харківський міський голова Ігор Терехов привітав маленьких харків’ян з прийдешнім Новим роком

У безпечному просторі міста для маленьких харків’ян організовано цікаве новорічне свято: в ТРЦ «Нікольський» артисти театру «Мадригал» показали дітям казкову фентезі-виставу «Вартові часу». Герої казок, у виконанні акторів, повели за собою дітлахів у світ чарівних пригод, подарувавши позитивні емоції та святковий настрій.
27 груд. 2023

Розроблено методичний посібник «Діагностичне тестування: як працювати з тестами та їхніми результатами»

Методистами Українського інституту розвитку освіти розроблено методичний посібник «Діагностичне тестування: як працювати з тестами та їхніми результатами».
26 груд. 2023

Подарунки до Різдва учням та вчителям метрошколи

5 грудня на станції «Університет» Харківський міський голова Ігор Терехов привітав учнів та педагогів метрошколи з Різдвом Христовим та Новим роком. Він побажав усім Миру та Перемоги, повернення до рідних шкіл та гарного відпочинку на канікулах.