2 лют. 2024

Школа молодого фахівця психологічної служби

Сьогодні психологічне консультування, як один із видів психологічної допомоги у ситуаціях різних життєвих труднощів та психологічних криз, набуло актуальності, популярності та ефективності серед населення України. Разом із тим, психологічне консультування висуває надзвичайно серйозні вимоги до професійного досвіду консультанта, передбачає кропітку, систематичну роботу з підготовки кожної зустрічі.
30 січ. 2024

Вітаємо, педагогічна еліто!

Добіг кінця Міський конкурсу «Учитель року – 2024», який цьогоріч проводився за номінаціями серед вчителів предметів «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова і література», «Фізика».
26 січ. 2024

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників

Міністерство освіти і науки України запрошує освітян до громадського обговорення проєкту нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, яке затвердили 9 вересня 2022 року й зареєстрували в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 року.
26 січ. 2024

Стартував додатковий період реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року

26 січня розпочався додатковий період реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року, який триватиме до 30 січня.
23 січ. 2024

Календар Міського конкурсу «Учитель року – 2024»: конкурсне випробування «Урок» у номінації «Географія»

Найважливішою та завершальною складовою частиною професійних випробувань Міського конкурсу «Учитель року – 2024» став конкурсний урок.
23 січ. 2024

Конкурсне випробування «Урок» у номінації «Українська мова та література»

Завершились конкурсні випробовування міського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Українська мова та література».
23 січ. 2024

Відбулися відкриті уроки міського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика»

Завершились конкурсні випробовування ІІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика».
20 січ. 2024

У приміщеннях харківського метрополітену почалися заняття для дошкільнят

Ще не вщухли захоплені розмови про унікальний харківський проєкт ‒ метрошколу, в якій діти прифронтового Харкова сьогодні мають можливість безпечно навчатися в форматі офлайн, як місцева влада пішла далі в прагненні надати якісну освіту маленьким жителям міста ‒ на п'ятьох станціях метрополітену з січня працює метросадок! Поки що його відвідують 650 дітей 5-6-річного віку, які з нового навчального року стануть першокласниками. Загалом він може вмістити приблизно 750 дітей.
19 січ. 2024

Український інститут національної пам’яті пропонує для освітян інформаційні матеріали до Дня Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.
18 січ. 2024

Канікули в метрошколі

З метою підтримки учнівської молоді, компенсації освітніх втрат, підвищення зацікавленості школярів науками протягом зимових канікул у метрошколі Департаментом освіти було організовано комунікативно-освітній простір, адже освітній сенс у житті дитини мають не тільки підручники та уроки, а й спілкування з однолітками, позашкільні враження, і звичайно ж, заняття за інтересами. Школярі мали змогу поринути у науковий світ та взяти участь у неймовірно цікавих заходах.