17 трав. 2024

Вебінар «Секрети педагогічної майстерності вчителя НУШ: дієві методи та лайфхаки»

16 травня 2024 року Харківським центром професійного розвитку педагогічних працівників для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти міста та методистів районних Центрів освітніх технологій платформі Zoom проведено вебінар у формі майстер-класу за темою «Секрети педагогічної майстерності вчителя НУШ: дієві методи та лайфхаки», під час якого педагоги вкотре ділилися власними педагогічними надбаннями, обмінювалися досвідом, отримали нові знання та практичні поради, як зробити освітній процес більш ефективним.
16 трав. 2024

Школа дистанційного навчання для вчителів предмета «Основи здоров’я»

14 травня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося заняття «Школи дистанційного навчання» для вчителів предмета «Основи здоров’я».
14 трав. 2024

Учителі хімії вдосконалюють навички роботи з цифровими технологіями та штучним інтелектом

13 травня 2024 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників в дистанційному форматі проведено вебінар для вчителів хімії «Майстерня вчителя НУШ. Можливості сервісу Canva для організації навчання та взаємодії учнів на уроках хімії».
13 трав. 2024

Права учасників освітнього процесу

Для вчителів, учнів і їхніх батьків запустили довідковий сайт
12 трав. 2024

Збірник порад “Як заохотити дитину до читання: 50 незвичних способів”

Для батьків і освітян вийшов збірник порад “Як заохотити дитину до читання: 50 незвичних способів”, який уклали за результатами однойменної міжнародної онлайн-конференції. Про це повідомляє сайт “Нова українська школа”.
10 трав. 2024

Для учнів Харкова від НФАУ ‒ ФАРМКВЕСТ. КОД НЕЗЛАМНОСТІ

На початку травня для старшокласників закладів загальної середньої освіти міста Національним фармацевтичним університетом проведена розважально-пізнавальна програма «ФАРМКВЕСТ. КОД НЕЗЛАМНОСТІ».
6 трав. 2024

Про інформаційні матеріали до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни

8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги, встановлений у 2023 році Законом України «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років».
6 трав. 2024

Комунікативний тренінг для підлітків «Робота з негативними переживаннями: звільняємося від образ»

02 травня 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведено комунікативний тренінг для підлітків за темою «Робота з негативними переживаннями: звільняємося від образ». До тренінгу приєдналися 37 школярів закладів освіти міста Харкова.
5 трав. 2024

Вебінар “Управлінські процеси в школі: як формувати накази з основної діяльності”

Керівників закладів освіти, педагогів і працівників органів управління освітою запрошують на безплатний вебінар “Управлінські процеси в школі: як формувати накази з основної діяльності”.
3 трав. 2024

Відбувся вебінар для вчителів початкових класів

2 травня відбувся вебінар за темою «Проєктна та дослідницька діяльність ‒ ресурс творчого розвитку учнів». Для участі в заході були запрошені керівники районних методичних об’єднань вчителів початкових класів та педагогічні працівники Центрів освітніх технологій управлінь освіти всіх районів міста. Вебінар присвячено темі розвитку в молодших школярів творчого мислення та формуванню в них нестандартного й оригінального підходу до розв’язання завдань, що є актуальною проблемою сучасної освіти.