16 лют. 2024

Харківські освітяни готуються до зовнішнього оцінювання діяльності шкіл

На базі ліцею № 152 відбувся навчально-практичний семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста «Інституційний аудит як принципово новий підхід до оцінювання освітньої діяльності школи» в рамках роботи постійно діючого семінару «Основи управління закладом загальної середньої освіти».
16 лют. 2024

Проведено нараду "Особливості проведення конкурсу «Кращий дистанційний курс – 2024»"

14 лютого 2024 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників у дистанційному форматі проведено установчу нараду «Особливості проведення конкурсу «Кращий дистанційний курс – 2024» для педагогічних працівників центрів освітніх технологій та завідувачів лабораторій комп’ютерних технологій у освіті управлінь освіти адміністрацій районів.
14 лют. 2024

Набув чинності порядок проведення НМТ

Набув чинності Порядок проведення національного мультипредметного тесту. Документ визначає основні засади підготовки та проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) для оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
12 лют. 2024

Учителі хімії готуються до впровадження програми «Нової української школи»

9 лютого 2024 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників в дистанційному форматі проведено вебінар для вчителів хімії «Майстерня вчителя НУШ. Аналіз модельних програм та підручників з хімії для 7 класу», який зібрав 96 зацікавлених педагогів. Спікерами вебінару стали Олексій Владиславович Григорович, кандидат хімічних наук, автор модельної програми для 7-9-х класів та підручника для 7 класу; Олена Олександрівна Арутюнова, учителька хімії Харківського ліцею № 12, учасник пілотного проєкту.
12 лют. 2024

Доступні відеоуроки з протидії дезінформації для школярів

Благодійна організація «Смарт Ангел» у межах проєкту «Всеохопна інформаційно-просвітницька кампанія з протидії дезінформації» розробила дев’ять серій медіапродукту «Уроки з Гордєєвим». Відеоролики створили, щоб звернутися до молоді й пояснити, як працює дезінформація і чим вона небезпечна, сприяти розвитку критичного мислення.
12 лют. 2024

«Школа без цькувань» - освітній серіал для освітян і батьків

Освітній серіал «Школа без цькувань» покликаний дати цілісне розуміння явища цькування та запропонувати доказові підходи для протидії булінгу. Окремий фокус серіалу — робота з дітьми з особливими освітніми потребами та створення інклюзивного середовища в школі.
12 лют. 2024

Запрошуємо освітян до обговорення проєкту наказу МОН

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
9 лют. 2024

127 підручників для 7 класів НУШ отримали гриф МОН

Міністерство освіти і науки схвалило перелік рекомендованих підручників для учнів і учениць 7 класів, які вчаться за “НУШ”.
8 лют. 2024

Регіональний круглий стіл «Проблеми інтегрованого навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану»

07 лютого відбулося засідання Регіонального круглого столу «Проблеми інтегрованого навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану» за участю директора Департаменту освіти Деменко Ольги Іванівни, представників Харківської обласної військової адміністрації, керівників інклюзивно-ресурсних центрів, науковців провідних закладів вищої освіти.
5 лют. 2024

Відбулось заняття «Школи дистанційного навчання для вчителів історії та правознавства»

31 січня 2024 року в режимі відеоконференції відбулось четверте заняття «Школи дистанційного навчання для вчителів історії та правознавства» за темою «Можливості платформи Canva в роботі вчителя галузі "Суспільствознавство"». У заході взяли участь 68 учителів закладів загальної середньої освіти м. Харкова та педагогічні працівники центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради.