18 бер. 2024

Учителі хімії продовжують підготовку до впровадження програми «Нової української школи»

15 березня 2024 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників в дистанційному форматі проведено вебінар для вчителів хімії «Майстерня вчителя НУШ. Наступність у навчанні як передумова забезпечення якості природничої освіти». Спікерами вебінару стали досвідчені вчителі хімії, які викладають природничі науки у 5-6-х класах. Вони познайомили учасників вебінару з сутністю модельних програм та підручників, за якими працювали, поділилися думками щодо підготовки учнів до вивчення хімії.
16 бер. 2024

Відбувся міський науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності»

16 березня 2024 року Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова у дистанційному форматі проведено міський науково-практичний конкурс серед закладів загальної середньої освіти «Основи безпеки життєдіяльності». Головною метою проведення конкурсу є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння життєвими навичками безпечної поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.
14 бер. 2024

Школа дистанційного навчання для вчителів фізики

12 березня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося вступне заняття «Школи дистанційного навчання для вчителів фізики». У заході взяли участь 69 учителів фізики, керівники районних методичних об’єднань вчителів фізики та педагогічні працівники центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів Харківської міської ради.
13 бер. 2024

Школа дистанційного навчання для вчителів предмета «Фізична культура»

12 березня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося заняття «Школи дистанційного навчання» для вчителів предмета «Фізична культура» за темою «Використання інтерактивних вправ та нестандартного інвентарю під час уроків фізичної культури». У заході взяв участь 81 педагог міста.
12 бер. 2024

Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників для 11 класу

З метою організації прозорого вибору закладами освіти підручників для 11 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету Міністерством освіти і науки визначені терміни здійснення вибору підручників закладами освіти та органами управління освітою (лист МОН від 26.02.2024 р. №1/3279-24 "Про забезпечення виконання наказів МОН від 02 жовтня 2023 року № 1185 (зі змінами) та від 05 лютого 2024 року № 123").
7 бер. 2024

Вітання зі святом весни від директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Шановні жінки! Любі наші й чарівні! Березень… пора пробудження нового життя, прозорості й чистоти, мрій та закоханості, а також – здійснення неймовірних бажань. З першими подихами весни приходить до нас свято, що несе у світ ніжність та красу, і присвячене воно Жінці. Бо жінка, як і весна, – хвилююча, запаморочлива, тендітна, приходить у цей світ з особливою місією. Життя і любов, краса і ніжність, турбота, гармонія, натхнення і неповторність – усе від жінки.
5 бер. 2024

Школа дистанційного навчання для вчителів біології

4 березня 2024 року в режимі відеоконференції відбулося чергове заняття Школи дистанційного навчання для вчителів біології. Свої методичні ідеї презентував Роман Сергійович Євсеєв, учитель біології Харківського ліцею № 143, лауреат міського конкурсу «Учитель року – 2022» в номінації «Біологія».
4 бер. 2024

Вчителі Харкова відзначилися на обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2024»

Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» у Харківській області проходив протягом січня-лютого, переможців обирали в чотирьох номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова і література» та «Фізика». Свою професійну майстерність доводили й кращі вчителі Харкова: сучасні, креативні, творчі та успішні.
1 бер. 2024

Школа дистанційного навчання для вчителів предмета «Основи здоров`я»

27 лютого 2024 року в режимі відеоконференції відбулося заняття «Школи дистанційного навчання» для вчителів предмета «Основи здоров’я». Майстер-клас за темою «Використання сервісу Wordwall на онлайн-уроках з основ здоров’я. Створення інтерактивних завдань» провела Безсонова Оксана Олександрівна, учителька предмета «Основи здоров’я» Харківської гімназії № 25. Учасниками заняття стали 70 педагогів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.
1 бер. 2024

Вітаємо педагогічну еліту Харкова!

Урочиста церемонія віншування переможців Міського конкурсу «Учитель року – 2024» відбулася 29 лютого в Палаці дитячої та юнацької творчості з дотриманням безпекових заходів.