24 груд. 2023

Як говорити про війну В школі: МОН випустило посібник для вчителів

Міністерство освіти і науки розробило посібник для вчителів про те, як розповідати дітям про російсько-українську війну у школі.
24 груд. 2023

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних хіміків!

З 17 по 22 грудня 2023 року у Львові в очному форматі відбувся XXІХ Всеукраїнський турнір юних хіміків. У турнірі взяли участь 10 команд з 6 міст України. Харків представляли чотири команди, три з яких стали переможцями турніру.
24 груд. 2023

ЮНІСЕФ запустив новий онлайн-курс для вчителів і рятувальників про навчання дітей мінної безпеки

18 грудня 2023 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки, МВС та ДСНС запустили онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» для освітян, рятувальників та поліцейських, присвячений ефективному викладанню мінної безпеки дітям і підліткам з огляду на їхні вікові та психологічні особливості в інтерактивній формі, що відповідає міжнародним нормам мінної просвіти.
21 груд. 2023

Сертифікація-2024: характеристики тестів незалежного тестування

Український центр якості освіти оприлюднив загальні характеристики тестів незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів, учителів української мови і літератури та учителів математики, які виявлять бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників у 2024 році.
21 груд. 2023

Інструменти для визначення та подолання освітніх втрат

Питання визначення освітніх втрат та їхнього подолання є чи ненайкактуальнишими серед вчительської спільноти.
20 груд. 2023

Календар Міського конкурсу «Учитель року – 2024»: проведено конкурсне випробування «Методичний практикум»

20 грудня 2023 року розпочався ІІІ етап Міського конкурсу «Учитель року – 2024» проведенням конкурсного випробування «Методичний практикум» (в очному форматі) у номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика».
19 груд. 2023

Школа молодого фахівця психологічної служби

19 грудня 2023 року координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведене чергове заняття Школи молодого фахівця психологічної служби для 38 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста за темою «Аналітична діяльність працівника психологічної служби».
18 груд. 2023

Підвищення кваліфікація фахівців ЦПРПП: комплект навчально-методичних матеріалів

Для фахівців центрів професійного розвитку педагогічних працівників створили інтерактивний комплект навчально-методичного забезпечення.
18 груд. 2023

Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час зимових канікул

З урахуванням відкритої широкомасштабної російської збройної агресії проти України, з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я вихованців та учнів, попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти Міністерство освіти і науки України просить провести заходи перед початком зимових канікул, новорічних та різдвяних свят.
15 груд. 2023

Вітаємо переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2023 році

14 грудня 2023 року відбулось нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс у 2023 році. Учасників заходу привітала директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна. Ольга Іванівна зазначила, що у місті вже 14 років існують програми підтримки освітян з організації освітнього процесу в дистанційному форматі, відзначила високій рівень розроблених курсів, побажала натхнення та творчих успіхів.