29 лют. 2024

Комунікативний тренінг для підлітків «Справжня дружба»

Координаторами психологічної служби системи освіти міста Харкова 27 лютого 2024 року проведено заняття «Справжня дружба» в межах комунікативного тренінгу для учнів сьомих-дев’ятих класів. До тренінгу приєдналися 97 школярів закладів освіти міста Харкова.
28 лют. 2024

Навчально-методичний семінар «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив»

Інститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у навчально-методичному семінарі «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив».
27 лют. 2024

Затверджено перелік підручників та посібників для 2 класу, що можуть видаватися за кошти бюджету

МОН затвердило перелік підручників та посібників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету
26 лют. 2024

Школа дистанційного навчання для вчителів історії та правознавства

22 лютого 2024 року в онлайн форматі відбулось п’яте заняття «Школи дистанційного навчання для вчителів історії та правознавства».
26 лют. 2024

Прямий ефір від команди Українського центру оцінювання якості освіти для вступників-2024

Цей етер розпочне низку випусків «НМТ-2024: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти
23 лют. 2024

Друга річниця повномасштабного вторгнення та 10-річчя російської агресії: добірка найважливіших матеріалів НУШ про війну

У лютому та березні 2024 року виповнюється 10 років від початку російсько-української війни та окупації Криму, а також два роки від повномасштабного вторгнення.
21 лют. 2024

Онлайн-засідання Школи молодого фахівця психологічної служби

20 лютого 2024 року Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова проведене чергове заняття Школи молодого фахівця психологічної служби для 40 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста за темою «Психологічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників як запорука ефективної професійної діяльності педагога».
21 лют. 2024

Учителі біології готуються до впровадження програми Нової української школи

Презентації авторських концепцій підручників з біології для 7 класу, поданих на конкурсний відбір за програмами Нової української школи, відбулися під час вебінарів для вчителів біології закладів загальної середньої освіти м. Харкова. Їх учасниками стали 150 педагогів.
20 лют. 2024

МОН запрошує до громадського обговорення проєкту Положення про супервізію педагогів

Міністерство освіти і науки України запрошує освітян до громадського обговорення проєкту Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогам (здійснення супервізії) у загальній середній освіті.
19 лют. 2024

Науковий пікнік «Жінки в науці»

18 лютого 2024 року відбувся науково-популярний захід «Жінки в науці» з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат в науці, у якому взяли участь більше 500 учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова.